Ogłoszenie

Można pisać w konkursach :3

#1 2010-06-07 15:50:51

 Krycha

Kubuś Puchatek

Skąd: Mniej, niż milowy las :)
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 36
Punktów :   

Moje ulubione gry online :)

Moimi ulubionymi grami online są:
- SwitchIn
- Girlz MMO (na podobnej zasadzie, co wyżej)

SwitchIn to darmowa gra internetowa, w której spotykamy się z różnymi ludźmi po drugiej stronie ekranu. Czatujemy z nimi, umawiamy się na "randeczki", jak to w wielu grach bywa, rozbudowujemy mieszkanie, organizujemy "pokazy mody". Możemy też stworzyć "mafię" trzeba tylko wszystko dobrze zorganizować.

Czy SwitchIn to gra dla dzieci?
SwitchIn to gra +13, musimy zatwierdzić na początku, że skończyliśmy trzynaście lat. To jednak jest pikuś, gram w SwitchIn odkąd miałam 10 lat. Wystarczy nie zadawać się z "przekliniakami" i zboczeńcami, a nie musisz się przejmować wiekiem. Chyba, że sam jesteś zboczeńcem, wtedy w ogóle śmiało (nie krępujcie się, rozumiem ) Ale pamiętaj: Grając w niedozwolone gry łamiesz jednego z siedmiu głównych krasnoludków!

Dlaczego podoba ci się ta gra? Przecież takie gadanie jest nudne!
Bywa nudne, ale nie musi być. Powiem szczerze, że gierka schodzi na psy. Czat się psuje, ale da się jeszcze rozmawiać. Za dolary kupujesz "pieniążki". Są one potrzebne do zakupu nowych ubranek. Nie było dawniej tego problemu. Wszyscy byli jedną grupą. No, ale teraz są przynajmniej pojazdy i inne udoskonalenia. Questy też mogą z nich korzystać.

Jakie znowu questy?
To gracze, którzy nie są zalogowani w grze. Są ogólnie postrzegani za noobów i gorszych. Zalogowani często nie zadają się z questami, weź to pod uwagę.

Gdzie dowiem się czegoś więcej?
W grze i na różnych blogach Miłej zabawy!


Siema Eniu

Offline

 

#2 2010-06-14 07:06:12

 zittu

Wild Rose

Zarejestrowany: 2010-02-18
Posty: 299
Punktów :   

Re: Moje ulubione gry online :)

Ciekawe )


http://img213.imageshack.us/img213/2087/46440901.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwelmax lekarz rodzinny bokser adopcja